• O nas

Sklep jest odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia na rynku mody zarówno krajowym jak i zagranicznym. Otworzyliśmy go z myślą o Państwa potrzebach.

Firma ADDAMS jest producentem konfekcji damskiej oferującej odzież wysokiej jakości w rozmiarach od XS (34) do 9XL (58) w przystępnych cenach.

Sprzedajemy modne sukienki, bluzki, marynarki, kurtki i płaszcze, spodnie, tuniki oraz wiele innych. Sklep internetowy, który prowadzimy pozwala Klientom mieć pewność, że kupują modną odzież, dobrej jakości w najbardziej przystępnych cenach.

Zamówiona przez nasz sklep internetowy odzież damska zawsze dociera do Klientów na czas, nad czym czuwa doświadczony i wykwalifikowany personel, który ponadto zawsze gotów jest służyć Państwu profesjonalną poradą.

Proponowana przez sklep internetowy „addams.pl” odzież jest naszego autorstwa oraz importowana z takich krajów europejskich jak Włoch, Turcji i Francji.

Przy wyborze produktów kierujemy się zarówno jakością, obowiązującymi trendami, jak i przystępną ceną.

W ofercie sklepu znaleźć można znaleźć odzież łączącą miejski styl ze sportowym, elegancję z ubraniami na co dzień, a także całą gamę stylowych dodatków.

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy ponownie.
Zespół „addams.pl”